Čarovné dni mladých 2017

Posledný augustový víkend sa kúzelne spestril vďaka Čarovným dňom. V nedeľu si prišli na svoje hlavne športové typy a súťažili v streetballe a futbale. Sme nesmierne radi, že Vás športové turnaje zaujali natoľko a zúčastnení prekypovali úsmevom od ucha k uchu aj napriek rôznemu vekovému zastúpeniu od detí až po dospelú mládež. Bola to zábava!

Druhý deň – pondelok si deti a mladí otestovali svoju rovnováhu na BalanceBoard-e alebo na Slackline. Počas tohto dňa sa nám podarilo oživiť lavičky pri detskom ihrisku v Parku Generála Štefánika. Lavičkám sme vniesli pestrofarebnosť aj vďaka slovám, ktoré donútia zastaviť sa a zamyslieť. Pri spestrení lavičiek dominovali detičky, pre ktoré je detské ihrisko ich druhým domovom. Pevne veríme, že paleta farieb a myšlienok, ktorá zdobí lavičky v našom parku sa Vám páči a v budúcnosti to budete možno práve Vy, kto si oživí ďalšiu svojím vlastným príbehom.

Všetky podujatia mali pod réžiou predovšetkým mladí ľudia, ktorí mali záujem spríjemniť čas svojím rovesníkom. Tieto dni podporili : PANORAMA Reštaurácia,Centrum voľného času Stará Ľubovňa, mesto Stará Ľubovňa.

Výsledky športových turnajov: 
Streetball:
1. Števove ženy (Števo Smrek, Emma Pružinská, Stanka Arendáčová, Tina Michalová)
2. Gympeľ (Róbert Barlík, Veronika Repková, Peter Čanda, Martina Dicová)
3. Nežné kvietky (Mária Konkoľová, Júlia Dronzeková, Ľubomír Kseňák, Kamil Kyšeľa)

Futbal:
1. Reklama (Maroš Tokarčík, Viliam Pištej, Marek Pavlišín, Timotej Kormaník, Miloš Dlugoš)
2. Galaxy team (Marek Diňa, Richard Plach, Daniel Kormanský, Michal Jankura, Filip Knapík)
3. Barcelona (kapitán: Tomáš Dunka)